תכנית הבריאות O2start

אני רוצה להצטרף לתוכנית הבריאות O2start

START

O2Start היא תכנית בריאות חדשנית ופורצת דרך, פרי פיתוח של הפיזיולוג ד"ר חורש דור-חיים.

התכנית, כוללת ליווי אישי צמוד של מומחים בתחום בריאות, תזונה וכושר, בכל זמן ובכל מקום דרך אפליקציה ייחודית, בטלפון הנייד. היא מבוססת על מחקר מדעי ועל הטכנולוגיות המתקדמות ביותר לאבחון, בקרה ומשוב על תפקוד הפיזיולוגי של מערכות הגוף. הצלחתה של התכנית, תביא לשינויים גופניים מרחיקי לכת.

למי מתאימה התוכנית?

לספורטאי חובב או מקצועי

שרוצה להכיר טוב יותר את הגוף שלו,
לקסל ליווי מיקצועי ולשפר הישגים.

למי שצריך קצת דחיפה ועידוד

בכדי להתמיד, להיכנס לכושר,
לרזות ולאמץ אורח חיים בריא.

כשמשהו לא בסדר בגוף שלך,

מתנשף יותר, עייף יותר, כואב יותר,
רוצה לאבחן ולטפל, רגע אחד
לפני שיהיה מאוחר מידי.

בתוכנית 3 שלבים:

בשלב הראשון, התהליך כולל בדיקות ואבחון מדויק של התפקוד הפיזיולוגי של מערכות גופכם. הבדיקות מאפשרות לכם ולד"ר חורש להכיר טוב יותר איך פועל הגוף שלכם ולבנות עבורכם תכנית בריאות מותאמת אישית. לדוגמה, נוכל בהתאם לבדיקות חילוף החומרים, בדיקות השרירים והלב לבנות עבורכם תכנית תזונה ואימון מותאמים בדיוק לכם, שיאיצו את חילוף החומרים שלכם, יעזרו לצמצם שומן בטני, בצורה בטוחה, שתמנע פציעות ספורט, כתוצאה מאימון לא נכון.

בשלב בשני, מקבלים יעוץ אישי מד"ר חורש וצוות מומחים מטעמו: מאמן אישי, דיאטן, פסיכולוג ואף רופאים מומחים מהשורה הראשונה. מחדדים את הצרכים והיעדים שלכם ומתרגמים אותם למטרות ביניים וצעדים מעשיים לצורך השגתן. לרוב, נתחיל ממש בהדרגה, עם שינויים קטנים, כדי לעגן הרגלים בסיסיים של תזונה ופעילות גופנית. במידה ואתם אנשים ספורטיביים והרגלים אלו כבר קיימים, נבנה לכם תכנית מתקדמת, אפקטיבית יותר ומותאמת באמת לצרכים ולתמונה הפיזיולוגית שלכם.

בשלב השלישי, מתחברים למומחים באמצעות טכנולוגיות מתקדמות ובשילוב של אפליקציה וחיישנים דיגיטליים. בעזרתם יכולים המומחים להתחבר אליכם ולייעץ לכם בכל רגע נתון מה עליכם לעשות כדי לחיות נכון, לרזות, להיכנס לכושר, להפחית מתחים ואף לטפל בגורמי סיכון בריאותיים.
תכניות האימון והתזונה יתעדכנו באופן שוטף על ידי המומחים, שיקבלו משוב ממכם, מצמיד הכושר ואביזרים נוספים. לדוגמה, מידע על מה אכלתם, רמת הפעילות היומית שלכם, כמה צעדים הלכתם, באיזה דופק ודרגת מאמץ אתם נמצאים, שינויים במשקל, בשומן בטני, רמת הסוכר בדם, לחץ הדם ועוד. נלווה אתכם על בסיס יומיומי כדי שהפעם באמת תצליחו לחיות בריא ולעשות RESTART
.

 • בדיקת MFT והערכה של הגיל הפיזיולוגי

 • יעוץ אישי עם ד"ר חורש

 • יעוץ אישי עם דיאטן ספורט ותזונאי קליני

 • יעוץ ובניית תכנית אימון עם מאמן בריאות/ פיזיותרפיסט

 • 3 חודשי מעקב, ליווי מומחים ומשוב יומיומי בטכנולוגיה דיגיטלית

בן כמה הגוף שלי? האם אני באמת בריא?
צור איתנו קשר


  התקשרו אלינו

  02-5810810

  כתבו אלינו

  mercaz@o-2.co.il

  עקבו אחרינו

  עקבו אחרינו

  בקרו אותנו

  ירושלים:
  * שדרות המוזיאונים 2

  * האוניברסיטה העברית
  גבעת רם