מסלול בדיקות

אני רוצה להצטרף למסלול הבדיקות

START

אבחון מתקדם – באמצעות בדיקת MTF – Multi functional Test

הוא מכלול של בדיקות רב מערכתיות מותאמת אישית המאפשרת אבחון של תפקוד כל מערכות הגוף וזיהוי כשלים בריאותיים וגורמי סיכון למחלות קשות בעתיד. הסקירה כוללת התייחסות להרכבי גוף, חילוף חומרים, צריכת חמצן, בדיקות לב, ריאות ושריר שלד ועוד. בסיום, כל הנתונים מהבדיקות עוברים עיבוד ממוחשב ומשוכללים לדו"ח מסכם על גופכם שכולל סקירה מקיפה על בריאות מערכות הגוף, המלצות לתכנית בריאות, המלצות לתזונה ואימון מותאמים אישית לצרכי הגוף שלכם, , לטיפול בכשלים הגופניים ולהכחדת גורמי הסיכון.

  אני מעוניין בסקירה רחבה- בדיקת MFT והגיל הפיזיולוגי

  עשיתי בדיקת מאמץ ובדיקות דם בשנה האחרונה- 1600 ₪אני מעוניין לשלב גם בדיקות דם ומאמץ- 1900 ₪

  אני מעוניין בבדיקה מסוימת מתוך הרשימה

  בדיקת RMR – 500 ש"חבדיקות להרכבי גוף- 250 ש"חבדיקת מאמץ ארגומטרית- 300 ש"חבדיקת לב ריאה משולבת (CPET) וצריכת חמצן מרבית – 1200 ש"חבדיקה ספירומטרית- 250 ש"חבדיקות למערכת שריר שלד- 350 ש"חבדיקות לזרימה וגמישות כלי הדם- 250 ש"חביוכימיה וספירת דם כוללת- 200 -300 ₪ תלוי במפרט הבדיקה.

  אני מעוניין בסקירה רחבה- בדיקת MFT והגיל הפיזיולוגי
  אני מעוניין בבדיקה מסוימת מתוך הרשימה

  הבדיקות המוצעות:

  (Resting Metabolic rate), מאפשרת לקבוע במדויק את קצב חילוף החומרים היומי, את מידת היעילות של הגוף לצורך שריפת שומן, לצרכי הרזייה ודיאטה וכמובן מה עלינו לעשות כדי לשפר את חילוף החומרים של גופינו.

  מאפשרת לקבוע את היחס שבין מרכיבי הגוף השונים של הגוף: רקמת השומן, התפלגותה בגוף ומסת השרירים והעצמות. חשוב להבין מה היחס של רקמת השומן והתפלגותו בגוף, בכדי להעריך את הסיכון למחלות מטבוליות וכמובן להתאים את סוג הטיפול הנדרש.

  נדרשת בשביל להעריך את הסבולת לב ריאה של אדם, לשלול מחלת לב איסכמית וסיכון להתקפי לב, כתוצאה מהיצרות בכלי הדם הכליליים בלב. תוצאות בדיקת המאמץ חשובות לבניית תכנית אימון אירובית, כגון לצורך ריצה, שחייה ורכיבה על אפנים. היא מאפשרת להגדיר את רמת המאמץ האפקטיבית לאימון ולקבוע רף עליון של עצימות האימון.

  כולל את כל המרכיבים של בדיקת מאמץ ארגומטרית רגילה ובנוסף גם מדדים של צריכת חמצן במאמץ, תחלופת גזים, תפקוד מערכת הנשימה במאמץ, סף חומצת החלב וצריכת החמצן המרבית. בדיקה זו משמשת כמדד הזהב להערכה של כושר גופני אירובי לספורטאי תחרותי וחובב. כמו גם באבחון של מגוון רחב של מחלות לב, מחלות מטבוליות ומחלות של מערכת הנשימה. היא מאפשרת להגדיר במדויק את דרגת המאמץ היעילה לבניית תכנית לשיפור סבולת לב ריאה.
  .

  מודדת את נפח הריאות התפקודי ומאתרת כשלים בזרימת האוויר לריאות כתוצאה ממחלות ריאה שונות, כגון אסטמה ומחלות ריאה חסימתיות. הבדיקה חשובה לצורך אבחון מחלות ריאה ומציאת אסטרטגיות טיפול כגון,אימון של מערכת הנשימה או טיפול תרופתי.
  .

  חשובות בכדי להעריך את התפקוד המכני של הגוף, לעמוד על לקויי יציבה, גמישות השרירים, המפרקים, למדוד כוח גס, שיווי משקל ואיזון שרירי. הבדיקות מאפשרות לאתר ליקויים ביו-מכניים, לשפר את היציבה, לחזק את השרירים החלשים ולהגמיש אותם. באופן זה נמנע פציעות עתידיות ונבטיח לעצמנו תכנית אימון המותאמת לצרכים הגופניים שלנו.
  .

  הבדיקה מבוססת על תהודה על-קולית (אולטרסאונד) לכלי הדם ההיקפיים, אשר אחראים לאספקת הדם לאברי הגוף. לדוגמה, כאשר כלי הדם מוצרים, בשל טרשת עורקים, הם מאבדים את הגמישות שלהם, נפגעת אספקת הדם, החמצן והאנרגיה לאברי הגוף. התפקוד שלהם נפגע ואנו עשויים לחוש עייפות, כאבים, תחושה של נוקשות "והתאבנות" של השרירים. לרוב ניתן לטפל במגבלה של זרימת דם היקפית בעזרת תרגול מתאים, פיזיותרפיה ייחודית שתגמיש ותייצר כלי דם חדשים. במקביל יש צורך לאזן את גורמי הסיכון המטבוליים, שפוגעים בכלי הדם.

  מודדת את הרכב נוזל הדם, ספירת תאי הדם השונים וריכוז הרכיבים הכימיים שלו, בהשוואה לנורמות הרצויות לכל אדם ואדם. התוצאות המתקבלות משוכללות בבדיקת MFT בכדי להעריך את גורמי הסיכון, לקבוע את הגיל הפיזיולוגי ולהתאים תפריט מזון יעודי בסוף הבדיקה.

  הנחיות מיוחדות:

  • יש להגיע בצום של 6 שעות (ניתן לשתות מים בלבד) לצורך בדיקת חילוף החומרים.

  • אין לבצע פעילות גופנית עצימה 12 שעות לפני הבדיקה.

  • בכדי לחסוך זמן ועלויות, ניתן להגיע מראש עם בדיקת מאמץ ובדיקות דם שנעשו במסגרת קופת החולים.

  • ולראות איך הגוף שלכם משתנה ומצעיר, אתם מרגישים חיוניים, איכות החיים שלכם עולה ועולה…

  • יש להגיע עם כל המידע הקיים מהתיק רפואי, בדיקות עזר וסיכומי מחלה שנעשו בעבר.

  • במנעד הבדיקות של הסקירה הרחבה (MFT) יתכנו שינויים בין אדם אחד לשני, בהתאם להחלטה מקצועית של הפיזיולוג.

  • בסוף הבדיקה ייערך שקלול הנתונים על ידי המערכת הממוחשבת ויינתן יעוץ של ד"ר חורש.

  * חלק מחברות ביטוח יכירו בבדיקות ו/או ביעוץ מומחה לצורך השתתפות כספית בעלות הבדיקה.
  אנו ממליצים לבדוק זאת מראש מול סוכן הביטוח שלכם.

  בן כמה הגוף שלי? האם אני באמת בריא?
  צור איתנו קשר