כושר אישי

היחידה לכושר אישי
משמשת כספינת הדגל של מרכז הבריאות הרב תחומי O2.

צוות מאמני העילית של המרכז עבר מסלול הכשרה מתקדם וייחודי, שפותח על-ידי מנכ"ל המרכז, ד"ר חורש דור- חיים, פיזיולוג של מאמץ (M.Sc) ומחלוצי האימון האישי בארץ.

ד"ר חורש דור- חיים יצר עבור הקהל הרחב מגוון תכניות אימון ייחודיות, שנבחנו ושיושמו בהצלחה בקרב מאות מתאמנים. התכניות בנויות על עקרון מנחה של אימון אישי ברמה הגבוהה ביותר, תוך התאמה מושלמת לכל מתאמן באופן אינדיבידואלי.

ההצלחה ורמת ההישגים הגבוהה שמתקבלות בתוכנית המשלבת עבודה פרטנית עם מאמן אישי – כפי שיוכלו להעיד כל ספורטאי הצמרת והסלבריטאים- הן מהיום בהישג ידך! מרכז O2 מציע לך להצטרף למאות ולאלפי המתאמנים, שבחרו לפתח את כושרם הגופני תוך פיקוח צמוד ושמירה על בריאותם. השיטה שלנו מבוססת על זיהוי גורמים גופנים והתנהגותיים מגבילים, באמצעות אבחון פיזיולוגי מקיף, והתמודדות נקודתית עם אותם הגורמים, באמצעות צוות רב תחומי בכיר של דיאטניות, פיזיותרפיסטים, פסיכולוגיים, פיזיולוגים ורופאים, בהתאם למידת הצורך.

מאמני ומאמנות היחידה לכושר אישי מותאמים לפי כישוריהם, לזהותו, לצרכיו ולציפיותיו של כל מתאמן, באמצעות שאלון אישי ומבדק פיזיולוגי. תדירות המפגשים האישיים עם המאמן נקבעת תוך תיאום ציפיות עם המתאמן, ובשילוב תכנית עבודה כוללת לאימון עצמאי, פגישות ושיעורי כושר קבוצתיים. מעקב אחר ההתקדמות האישית של המתאמן מתבצע באופן שוטף ויומיומי על ידי המדריך האישי. בכל סיום רבעון נערכת בדיקה פיזיולוגית מקיפה נוספת ומבוצעת הערכה מחודשת של הפיזיולוג והמאמן, לתוכנית העבודה וההתקדמות של המתאמן.

לצפייה בסרטון יוטיוב: "סיפורו האישי של איתן פלג, מתאמן במרכז לבריאות הגוף והלב":

מתיחה לשרירי החזה והכתף

כושר אישי באופני כושר

מתיחה לשרירי הישבן והירך האחורי

מתיחה לשרירי הישבן והירך האחורי