אגף אד"מ, המרכז האוניברסיטאי לקדום בריאות ורפואת ספורט

האדם במרכז
כי הגוף שלך,
זו המומחיות שלנו

המומחים המובילים
בתחום הבריאות והספורט

הטכנולוגיות המתקדמות
לאבחון, אימון וטיפול

המחקר המדעי
והפיתוח הישראלי

התאמה אישית
באמצעות בדיקות מקיפות

הזמינות שלנו בדיגיטל כאן ועכשיו במרחק נגיעה

O2 בקמפוס גבעת רם, הוקם על מנת לממש חזון משותף, לקדום בריאות בקהלה. ותמיכה מקצועית לעוסקים בספורט החובבני וההישגי. המרכז החדשני בהנהלת הפיזיולוג, ד"ר חורש דור חיים פועל באגף אד"מ, של עמותת קוסל, מאגד בתוכו צוות מומחים רב-תחומי הכולל רופאים, פיזיולוגים, תזונאים, פיזיותרפיסטים ומאמנים אישיים אשר מעניקים קשת רחבה של כלים לבניית תכוניות לאורח חיים בריא ופעיל לשיפור איכות החיים.

למי מיועדת הפעילות במרכז?

למי צריך קצת דחיפה ועידוד בכדי להראות טוב, להרגיש טוב, להתמיד, להיכנס לכושר, לרזות ולאמץ אורח חיים בריא.

לספורטאים חובבים או מקצועיים שרוצים להכיר טוב יותר את הגוף שלהם, לקבל ליווי מקצועי ולשפר הישגים.

כשמשהו לא בסדר בגוף שלך, מתנשף יותר, עייף יותר, כואב יותר, רוצה לאבחן ולטפל, רגע אחד לפני שיהיה מאוחר מידי.

אני רוצה פרטים
אני רוצה פרטים

הכלים המקצועיים שלנו:

בדיקת סקר MFT בדיקתו של ד"ר חורש לגיל הפיזיולוגי, הכוללת התייחסות מקיפה לתפקוד מכלול מערכות הגוף וזיהוי של גורמי הסיכון למחלות בעתיד. בדיקה תפקודית רב מערכתית, מתקדמת ביותר ומדויקת, מקנה לראשונה פרופיל פיזיולוגי ומטבולי אישי המשקף את ההתאמה או הפער בין גילו הכרונולוגי של הנבדק, לגילו הביולוגי (פיזי) זיהוי גורמי סיכון למחלות וכשלים בריאותיים בסיכון גבוה ועד תופעות שמקורן בתהליכי ניוון, הזדקנות ואורח חיים מזיק.

בדיקות נוספות המתבצעות במקום: בדיקות קצב חילוף חומרים RMR, בדיקת ארגומטריה במאמץ ודופק מרבי לספורטאים, בדיקות ואישורים עלפי חוק הספורט, בדיקת VO2max צריכת חמצן מרבית, בדיקת סף חומצת חלב, בדיקת הרכבי גוף, %מסת שריר, %שומן, בדיקות ספירומטריה לתפקודי ריאה, בדיקות שריר שלד כוח מרבי וביומכניקה שרירית.

תכנית בריאות דיגיטלית O2start בכל זמן ובכל מקום על סמך תוצאות הבדיקה תינתנה המלצות להתאמה אופטימלית של תכנית בריאות אישית .O2Start התכנית כוללת ליווי אישי צמוד של מומחים בתחום בריאות, תזונה וכושר, בכל זמן ובכל מקום דרך אפליקציה ייחודית, בטלפון הנייד. התכנית מבוססת על מחקר מדעי ועל הטכנולוגיות המתקדמות ביותר לאבחון, בקרה ומשוב על התפקוד הפיזיולוגי של מערכות הגוף. הצלחתה של התכנית, תביא לשינויים גופניים מרחיקי לכת

O2 בשבילך

O2 מציע תוכנית אימונים אישית המבוססת על זיהוי גורמים גופנים והתנהגותיים מגבילים, באמצעות אבחון פיזיולוגי מקיף, והתמודדות נקודתית עם אותם הגורמים באמצעות צוות רב תחומי בכיר של מאמן כושר אישי, הנתמך עלידי דיאטניות, פיזיותרפיסטים, פסיכולוגים, פיזיולוגים ורופאים במידת הצורך.

היחידה לילדים ונוער במרכז O2 עוסקת בהבניית תהליכים פיזיולוגיים ונפשיים מעצימים בקרב בני הדור הצעיר, תוך התבססות על חשיבה תהליכית ומתוך הכרה בייחודם של צרכים נבדלים בקבוצות הגיל השונות בכל שלב ושלב, בתהליך הגדילה וההתבגרות.
סגל היחידה שם דגש מיוחד על העצמה גופנית ונפשית התורמת לחיזוק הביטחון העצמי ותחושת המסוגלות העצמית, תוך הפגנת רגישות לדימוי גוף והשתלבות חברתית של הילד בין קבוצת בני גילו.

היחידה לילדים ונוער במרכז O2היחידה לילדים ונוער במרכז O2 עוסקת בהבניית תהליכים פיזיולוגיים ונפשיים מעצימים בקרב בני הדור הצעיר, תוך התבססות על חשיבה תהליכית ומתוך הכרה בייחודם של צרכים נבדלים בקבוצות הגיל השונות בכל שלב ושלב, בתהליך הגדילה וההתבגרות.
סגל היחידה שם דגש מיוחד על העצמה גופנית ונפשית התורמת לחיזוק הביטחון העצמי ותחושת המסוגלות העצמית, תוך הפגנת רגישות לדימוי גוף והשתלבות חברתית של הילד בין קבוצת בני גילו.

חטיבת התזונה ב O2 מתמחת בבניה של תכניות דיאטה מותאמות ותפורות באופן אישי על בסיס של בדיקות מטבוליות וטכנולוגיות מתקדמות, המאפשרות למומחים להתאים את מרכיבי התזונה, לכל אדם בהתחשב במאפיינים פיזיולוגיים ומטבוליים יחודיים לו. התפריט מתבסס על בדיקת חילוף חומרים (RMR) ובדיקת מאפיינים גנטיים ואישיותיים. הייעוץ ניתן על ידי צוות מומחים בכיר, מאפשר התחברות לאפליקצית O2start, עם קשר ישיר ויומיומי. לצוות התמחות בבנייה של תכניות תזונה מותאמות לספורטאים.

אני רוצה פרטים
אני רוצה פרטים

ד"ר חורש דור-חיים – מנהל המרכז ותכנית הבריאות

ד"ר חורש הוא פיזיולוג קליני ,
מייסד מרכז O2 ותכנית הבריאות O2start
מומחה במטבוליזם ומאמץ, בוגר ביה"ס לרפואה של האוניברסיטה העברית,
מייסד ומנהל את מרכז o2 בקמפוס ספרא האוניברסיטה העברית בגבעת רם ולשעבר את המכון לשיקום לב בהדסה הר הצופים.
במסגרת עבודתו הקלינית, מאבחן תהליכים פיזיולוגיים ומתווה מרשמים לניהול אורח חיים בריא. בהתאם לבדיקות גופניות ומטבוליות במעבדה הפיזיולוגית של מרכז הבריאות. בעל תואר שלישי במדעי הרפואה (Ph.D Med)

בן כמה הגוף שלי? האם אני באמת בריא?
צור איתנו קשר

  התקשרו אלינו

  02-5810810

  כתבו אלינו

  mercaz@o-2.co.il

  עקבו אחרינו

  בקרו אותנו

  כתובת: שדרות המוזיאונים 2, ירושלים, האוניברסיטה העברית גבעת רם